Щодо пом’якшень у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Державна податкова служба України інформує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.

15:15 29.09.2023

Допомога користувачам E-кабінету

Понад 130 електронних послуг та сервісів для суб’єктів господарювання та громадян реалізовано в Електронному кабінеті, який залишається найпопулярнішим електронним сервісом.

11:12 29.09.2023

29 вересня — Всесвітній день серця

Постійна емоційна напруга та стрес характерні для реалій сучасності. Через це може зростати ризик розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема,  підвищуватись артеріальний тиск та рівень цукру у крові. Крім того, на нервовому ґрунті може відбуватися порушення ритму серця та розвинутись стенокардія, статися інфаркт чи гіпертонічний криз.

09:11 29.09.2023

Закон України № 3219-ІХ: на кого не поширюється звільнення від відповідальності за порушення вимог Закону про РРО

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє про нововведення Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон 3219), які набули чинності 01.08.2023.

16:51 19.09.2023

До уваги платників! Нюанси порядку заповнення платіжних інструкцій на сплату платежів до бюджету та фондів соціального страхування

Юридичні особи, фізичні особи – підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити.

15:49 19.09.2023

Будьте уважні та обережні!

З  15 вересня 2023 року на териториторіях Антонінської, Красилівської, Заслучненської,  Щиборівської територіальних громад будуть проводитись кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною вручну.          Сказ особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, яке характеризується ураженням центральної нервової системи.

16:33 18.09.2023

Смілива гривня 2023: Відправ монети на фронт ‒ допоможи нищити ворога!

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції "Смілива гривня". Протягом наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.

16:23 18.09.2023