Перелік та персональний склад постійних комісій

ПЕРЕЛІК

ТА ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ЗАСЛУЧНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДЕВ`ЯТОГО СКЛИКАННЯ

Постійна комісія з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики та регламенту:

Голова постійної комісії:  Заїка В.В.

Члени постійної комісії:   Колеснік В.П., Машинський А.О., Сандул Н.В.

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, інвестицій, співробітництва між громадами та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії:  Шпиталюк Г.О.

Члени постійної комісії:   Грищук О.В., Образцова Т.В., Остап`юк В.В., Шеремета О.О.

Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони пам’яток, історичного середовища:

Голова постійної комісії:  Копичинський О.С.

Члени постійної комісії:   Гук Г.Г., Ковальчук Т.П., Кшемінська І.А., Янкова Т.А., Ястремська Н.М.

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, природокористування, промисловості, сільського господарства, підприємництва, транспорту і зв’язку, енергозбереження, житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою:

Голова постійної комісії:  Дьомінов О.М.

Члени постійної комісії:   Гемба О.С., Дашевська С.І., Килімник О.В., Кратасюк М.Д., Криворучко Р.В.