Січень 2023: Громадське обговорення (слухання) щодо реорганізації, ліквідації та перепрофілювання (зміни типу) закладів освіти Заслучненської сільської ради

Проект рішення: "Про реорганізацію закладу дошкільної освіти «Пізнайко» Заслучненської сільської ради"

Звіт щодо проведення громадських слухань з обговорення проекту рішення Заслучненської сільської ради "Про ліквідацію Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області" зокрема припиненнядіяльності шляхом ліквідації юридичної особи Писарівська загальносвітня школа І-ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 22766837, Україна, 31051, Хмельницька область, Красилівський район, с.Писарівка, вул.Шкільна, 2)"

Проект рішення: "Про припинення діяльності Писарівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області шляхом ліквідації юридичної особи «Писарівська загальноосвітня школа І–ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області» (код ЄДРПОУ 22766837)"