Заслучненський сільський голова

РОЗУМНИЙ

Анатолій Григорович

Народився 01 січня 1969 року в селі Заслучне.

Навчався у місцевій школі.

Протягом 1984 -1988 років навчався в Хмельницькому електромеханічному технікумі за спеціальністю «Експлуатація та наладка верстатів з програмним управлінням» та отримав кваліфікацію техніка-механіка.

З липня 1988 року по травень 1990 року проходив службу в лавах Збройних Сил.

Після повернення зі служби працював оператором верстатів з числовим програмним управлінням (ВО "Харчомаш", м.Красилів; ВАТ «Бригантина», м.Скадовськ).

Без відриву від виробництва навчався в Хмельницькому технологічному університеті за спеціальністю «Економіка та організація в житлово-комунальному, побутовому обслуговуванні та міському господарстві» та отримав кваліфікацію інженера-економіста.

Після здобуття вищої освіти в 1996 році почав працював інженером-економістом відділу трудових ресурсів ВАТ "Бригантина", з січня 1997 року очолив цей відділу, згодом став керівником відділу постачання, управління маркетингу на цьому ж підприємстві.

За результатами конкурсного відбору з січня 2002 року перейшов працювати на державну службу в Скадовську районну державну адміністрацію Херсонської області, де пропрацював до грудня 2015 року. За цей час пройшов кар`єрний  ріст від посади спеціаліста І категорії управління економіки до посади першого заступника голови районної державної адміністрації. Увесь час перебування на державній службі безпосередньо опікувався питаннями соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

З грудня 2015 року перейшов на службу в органи місцевого самоврядування та був призначений на посаду заступника міського голови м.Скадовська. З листопада 2015 року по грудень 2019 року був депутатом Скадовської районної ради Херсонської області VІІ скликання.

22 грудня 2019 року був обраний Заслучненським сільським головою на перших виборах Заслучненської об`єднаної територіальної громади, до складу якої тоді увійшли Заслучненська, Глібківська та Малоклітнянська сільські ради.

25 жовтня 2020 року повторно обраний Заслучненським сільським головою за результатами проведення місцевих виборів на території громади, до складу якої увійшли населені пункти ще двох сільських рад - Великозозулинецької та Котюржинецької.