Перелік документів для участі в земельних торгах

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ФІРМА «СОМГІЗ»

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ:

1. Оригінал Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма).
  2. Нотаріально посвідчена копія статуту (при наявності установчого договору). Установчими документами повинно бути передбачено ведення сільськогосподарського виробництва.
  3. Завірена належним чином копія свідоцтва платника податку на додану вартість (завірена копія свідоцтва про сплату єдиного податку).*
  4. Довідка з банку, про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок(оригінал).
  5. Завірена належним чином копія документу, що підтверджує повноваження керівника (протокол зборів співзасновників про обрання керівника, наказ на призначення керівника,копія паспорта та ідент.номера керівника).*
  6. Оригінал Довіреності, у разі подання документів уповноваженою особою.
  7. Оригінал Протоколу зборів співзасновників про прийняття рішення щодо придбання лоту на земельних торгах.
  8. Документ, що підтверджує особу (паспорт). копія завірена належним чином.*
  9. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
  10. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.
  11. Печатка.

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ДЛЯ  СУБ`ЄКТА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ**:

2. Завірена належним чином копія свідоцтва платника податку на додану вартість (завірена належним чином копія свідоцтва про сплату єдиного податку).*
  3. Довідка з банку про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок(оригінал).
  4. Засвідчена в установленому законом порядку Довіреність, у разі подання документів уповноваженою особою.
  5. Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином*
  6. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
  7. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.
  8. Печатка.

*Напис про засвідчення документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, печатки (за наявності або слів: дію без печатки).

** ФОП повинна мати сільськогосподарську освіту або досвід роботи у сільському господарстві чи займатися веденням товарного сільськогосподарського виробництва.

При цьому необхідно представити один з підтверджуючих документів:

1. Нотаріально посвідчену копію диплому про освіту.
  2. Завірену належним чином копію виписки з трудової книжки.
  3. Довідку з місця праці (діяльність підприємства, установи повинна бути повязана із сільським господарством).
  4. Інший документ, що підтверджує те, що особа займається веденням сільськогосподарського виробництва.

ДЛЯ  ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ**:

1. Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином*
  2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (оригінал), копія завірена належним чином*
  3. Довідка з банку про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок (оригінал).
  5. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
  6. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

*Напис про засвідчення документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

** Фізична особа повинна мати сільськогосподарську освіту або досвід роботи у сільському господарстві чи займатися веденням товарного сільськогосподарського виробництва.

При цьому необхідно представити один з підтверджуючих документів:

1. Нотаріально посвідчену копію диплому про освіту.
  2. Завірену належним чином копію виписки з трудової книжки.