Дата: від до Скинути

НА ЯКУ ПОСЛУГУ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ, ЯКЩО БУДИНОК ОДНОЧАСНО ОПАЛЮЄТЬСЯ І ТЕПЛОВОЮ, І ЕЛЕКТРИЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ?

Якщо в багатоквартирних житлових будинках споживачам, які встановили у квартирі автономні системи опалення, нараховується плата за послугу з постачання теплової енергії для опалення місць загального користування, у такому разі субсидія нараховується на обидві послуги (опалення тепловою та електричною енергією).

10:59 26.02.2024

ПІЛЬГОВИКИ, ЯКИМ ПІЛЬГИ НАДАЮТЬСЯ ЗАЛЕЖНО ВІД ДОХОДІВ, ОТРИМАЮТЬ ВСІ НАЛЕЖНІ ВИПЛАТИ У БЕРЕЗНІ

Пільги деяким категоріям громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

10:50 26.02.2024

Про нюанси звільнення від сплати єдиного внеску

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що відповідно до частини четвертої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями) від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування звільняються фізичні особи – підприємці, в тому числі платники єдиного внеску; особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності; члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

11:06 23.02.2024

Коли не подається податкова декларація про майновий стан і доходи

Триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Звертаємо увагу, що Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

11:01 23.02.2024

До відома населення громади: Виїзний прийом з питань пенсійного забезпечення

Повідомляємо, що 14 лютого 2024 року з 09.00 до 13.00 години в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Заслучненської сільської ради (с.Заслучне, площа І.О.Масловського, 3, Сільський будинок культури) здійснюватиметься виїзний прийом громадян начальником відділу обслуговування громадян №8 Головного управління Пенсійного фонду України .

15:47 12.02.2024

До відома населення громади: Можливість пройти обстеження та отримати консультацію спеціалістів

13 лютого 2024 року о 10.00 годині в приміщенні Заслучненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за сприяння Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України здійснюватиметься прийом фахівцями у складі мобільної медико-психологічної бригади.

12:23 12.02.2024

Ідентифікація та реєстрація сільськогосподарських тварин

Основною метою запровадження ідентифікації тварин є створення в Україні належної системи простежуваності обігу тварин, удосконалення ефективного та діевого засобу виявлення та локалізації хвороб, забезпечення населения України високоякісними та безпечними м`ясо-молочними продуктами, отримання достовірної інформації про умови їx виробництва, підвищення довіри споживача до якості продукції. Згідно Закону України «Про iдeнтифiкaцiю та реєстрацію тварин» ідентифікація та реєстрація сільськогосподарських тварин для юридичних та       фізичних осіб є обов’язковою.

14:23 05.02.2024