Хмельницьке РВ АМУ провело практичну сесію щодо актуальних земельних питань

30 вересня  відбулась практична сесія із застосування законодавства Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Захід проведено в рамках спільного пілотного проєкту АМУ та ДЕСПРО. Тема: «Дерегуляція в сфері землеустрою, усунення корупційних ризиків в управлінні земельними ресурсами, передача земель за межами населених пунктів  до комунальної власності громад. Проведення  аукціонів з продажу та передачі в користування земельних ділянок через електронну торгову систему». Учасники: міські, селищні, сільські голови, їх заступники, фахівці земельних та юридичних підрозділів. Модератор заходу: радник із земельних питань Виконавчого директора ВАОМС АМУ Медвецька Тетяна Вікторівна.

15:36 01.10.2021

Кіднепінг

Кіднепінг — це термін, який використовують для опису викрадання дітей. За останні кілька років, на жаль, воно стало поширеним явищем. Відповідальність за викрадення людини закріплюється ст. 146 Кримінального кодексу України.

14:14 29.09.2021

До уваги громадян!  Особливості добровільного одноразового (спеціального) декларування активів фізичних осіб

До уваги громадян! Особливості добровільного одноразового (спеціального) декларування активів фізичних осіб

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що 21 липня 2021 року набрав чинності Закон від 15.06.2021 № 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету".

16:31 26.08.2021