Покарання за домашнє насилля ...

Дата: 11.07.2023 14:00

Фото без описуЗа побиття співмешканки до півсмерті, жителя Красилівщини засуджено до 7 років позбавлення волі.

За публічного обвинувачення Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним 43 – річного жителя Красилівщини за нанесення умисного тілесного ушкодження, що є небезпечними в момент заподіяння (ч.1 ст. 121 КК України).

Слідством встановлено, що засуджений у грудні 2020 року, перебуваючи в спальній кімнаті житлового будинку, на ґрунті ревнощів розпочав словесний конфлікт із потерпілою та з метою спричинення для неї тілесних ушкоджень, кулаком правої руки в ділянку потиличної частини голови останньої від якого потерпіла присіла до підлоги.

Продовжуючи свої умисні дії, засуджений схопив обома руками потерпілу за волосся та силою двох рук повалив її на підлогу. Після чого, продовжуючи тримати жінку за волосся, наніс один удар її правою частиною голови об бетонну поверхню підлоги, внаслідок чого остання втратила свідомість.

Незважаючи на те, що жінка уже лежала без свідомості, засуджений продовжував наносити удари потерпілій.

Внаслідок протиправних дій засудженого, потерпілій заподіяно тілесні ушкодження, які в сукупності відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, що небезпечні для життя в момент заподіяння.

Вироком Красилівського районного суду його засуджено до 7 років позбавлення волі та стягнуто на користь потерпілої понад 196 тис.грн. моральної та матеріальної шкоди.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.