З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

20 листопада ми відзначаємо професійне свято працівників однієї з найдавніших і найважливіших сфер людської діяльності, яка важлива сьогодні і буде важлива завтра. Вітаємо усіх, хто має відношення до сільського господарства з професійним святом -  Днем працівників сільського господарства України!

19:54 19.11.2022

Попри війну ФССУ продовжує фінансувати санаторно-курортне лікування для упередження ускладнень в осіб з інвалідністю

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує піклуватись про лікування українців, які отримали інвалідність внаслідок трудової діяльності. Аби запобігти розвитку ускладнень та покращити їх здоров’я, ФССУ системно фінансує санаторно-курортне лікування для таких потерпілих.

13:02 15.11.2022

Як перевірити стан оформлення документів

"Як дізнатися чи виготовлений паспортний документ?" - найпоширеніше запитання від громадян, яке надходить на телефон «гарячої лінії» Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області

12:40 26.10.2022