Новини із засідання сесії сільської ради...

Дата: 20.06.2024 13:30

Фото без опису20 червня 2024 року під головуванням сільського голови Анатолія Розумного відбулося засідання чергової 42-ї сесії Заслучненської сільської ради.

На початку засідання депутати сільської ради хвилиною мовчання вшанували пам`ять наших Героїв-захисників, які полягли на полі бою за нашу рідну землю.

Відповідно до подання сільського голови та висновку Експертної комісії сільської ради, з метою вшанування пам`яті та особисту мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойового завдання в протистоянні російському агресору в ім`я збереження територіальної цілісності України, депутати сільської ради розглянули питання та прийняли відповідне рішення щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Заслучненської територіальної громади»:

БАЛЯСУ Олександру Миколайовичу, мешканцю села Котюржинці, старшому солдату, командиру відділення 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади (посмертно).

БЕЗПАЛЬЧУКУ Олександру Вікторовичу, мешканцю села Котюржинці, солдату, гранатометнику 4 єгерської роти 2 єгерського батальйону 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша (посмертно).

ГОЛОВАТЮКУ Івану Руслановичу, мешканцю села Великі Зозулинці, солдату 1 гірсько-штурмової роти 15 окремого гірсько-штурмового батальйону 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади (посмертно).

ЗІБЕРУ Аркадію Вікторовичу, мешканцю села Кошелівка, старшому стрільцю-помічнику гранатометника 3-го десантно-штурмового батальйону 82-ї окремої десантно-штурмової бригади (посмертно).

ТЕМ`ЮКУ Олександру Васильовичу, мешканцю села Кошелівка, старшому солдату, старшому навіднику 2-го мінометного взводу 88-го окремого батальйону 106 окремої бригади територіальної оборони (посмертно).

Відповідно до затвердженого порядку денного депутатами було розглянуто та прийнято відповідне рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території громади", яке набере чинності з 01 січня 2025 року.

Також депутатами було розглянуто декілька проектів щодо затвердження місцевих бюджетних програм, після чого було внесено зміни до місцевого бюджету на поточний 2024 бюджетний рік.

Окрім цього, депутати розглянули низку питань, відповідно до яких надано матеріальну допомогу окремим мешканцям громади на лікування, затверджено технічні документації із землеустрою та передано у власність громадянам земельні ділянки під їх житловими будинками, а також щодо врегулювання питань орендних відносин по оренді комунального майна.

Пленарне засідання сесії сільської ради пройшло в конструктивному руслі.

З усіма прийнятими під час засідання сесії рішеннями та результатами поіменного голосування можна буде згодом ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Офіційні документи».