БАЛЯС ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 10.05.2024 08:20

Фото без опису

Баляс Олександр Миколайович народився 21 вересня 1994 року у простій селянській родині в селі Котюржинці.

Протягом 2000 - 2009 років навчався в Котюржинецькій загальноосвітній школі І –ІІ ступенів.

Під час навчання в школі зарекомендував себе як добрий, скромний, веселий та працьовитий  учень.

Після закінчення місцевої школи в 2009 році Олександр продовжив навчання в Чорноострівському аграрному ліцеї. Після закінчення навчання в ліцеї Олександр деякий час працював автомеханіком.

Свою подальшу долю Олександр вирішив пов’язати з військовою службою. Саме тому в 2014 році він підписав контракт і проходив службу у лавах Збройних Сил України (ракетні війська, м.Хмельницький), разом зі своїми побратимами Олександр брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО (ООС) на сході України.

Наприкінці 2018 року Олександр перевівся на службу за контрактом до 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ у м.Львів.

Відповідальне ставлення до служби та зразкове виконання своїх військових обов`язків не пройшло не поміченим з боку командування частини і згодом Олександр став старшим солдатом та командиром відділення.

Разом із своїми побратимами Олександр продовжував виконувати бойові завдання на сході України і з початком повномасштабного вторгнення брав участь у самих гарячих боях на Донеччині.

До кінця відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов`язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність Олександр загинув 30 січня 2023 року поблизу населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

Рішенням Заслучненської сільської ради від 20 червня 2024 року № 75-09/2024 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку БАЛЯСУ Олександру Миколайовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Заслучненської територіальної громади» (посмертно).

Йому назавжди буде лише 28…

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!