ЗАСЛУЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

БАЛЯС ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 10.05.2024 08:20

Фото без опису

Баляс Олександр Миколайович народився 21 вересня 1994 року у простій селянській родині в селі Котюржинці.

Протягом 2000 - 2009 років навчався в Котюржинецькій загальноосвітній школі І –ІІ ступенів.

Під час навчання в школі зарекомендував себе як добрий, скромний, веселий та працьовитий  учень.

Після закінчення місцевої школи в 2009 році Олександр продовжив навчання в Чорноострівському аграрному ліцеї. Після закінчення навчання в ліцеї Олександр деякий час працював автомеханіком.

Свою подальшу долю Олександр вирішив пов’язати з військовою службою. Саме тому в 2014 році він підписав контракт і проходив службу у лавах Збройних Сил України (ракетні війська, м.Хмельницький), разом зі своїми побратимами Олександр брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО (ООС) на сході України.

Наприкінці 2018 року Олександр перевівся на службу за контрактом до 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ у м.Львів.

Відповідальне ставлення до служби та зразкове виконання своїх військових обов`язків не пройшло не поміченим з боку командування частини і згодом Олександр став старшим солдатом та командиром відділення.

Разом із своїми побратимами Олександр продовжував виконувати бойові завдання на сході України і з початком повномасштабного вторгнення брав участь у самих гарячих боях на Донеччині.

До кінця відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов`язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність Олександр загинув 30 січня 2023 року поблизу населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

Йому назавжди буде лише 28…

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!