ГОЛОВАТЮК ІВАН РУСЛАНОВИЧ

Дата: 10.05.2024 08:30

Фото без опису

Іван Русланович Головатюк народився 11 вересня 1997 року у селі Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області.

Протягом 2004-2013 років Іван навчався в Великозозулинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, де здобув базову загальну середню освіту. Після закінчення 9 класу у 2013 році став учнем Новоселицького аграрного ліцею, який успішно закінчив, здобувши робітничу професію.

З жовтня 2016 по березень 2018 років Іван працював трактористом у місцевому господарстві «Лампка Агро», де зарекомендував себе відповідальним та старанним працівником.

З квітня 2018 року успішно трудився у ТДВ Хмельницькзалізобетон, спочатку столярем,  а потім  верстатником 4 розряду у деревообробному цеху. Там працював до травня 2020 року.

17 червня 2020 року був призваний на службу у  ЗСУ, пройшов навчання у навчальному центрі в Старичах на Львівщині, далі служба в Черкасах у роті забезпечення живучості військової частини А3177 повітряних сил ЗСУ.

1 грудня 2021року – звільнився з лав ЗСУ і повернувся додому у рідне село.

Вже 25 лютого 2022 року Іван Русланович Головатюк разом з односельцями пішов захищати Україну від ненависного ворога.

Проходив службу у складі гірсько-штурмового відділення, гірсько-штурмового взводу, 1 гірсько-штурмової роти, 15 окремого гірсько-штурмового батальйону, 128 окремої гірсько-штурмової бригади (військова частина А1778).

Рік і 8 місяців солдат Іван Головатюк захищав нашу землю від злого і підступного ворога.

Загинув 08 жовтня 2023 року під час ведення бойових дій щодо захисту незалежності України в населеному пункті Приютне Пологівського району Запорізької області (Малинівська територіальна громада).

Рішенням Заслучненської сільської ради від 20 червня 2024 року № 75-09/2024 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку ГОЛОВАТЮКУ Івану Руслановичу присвоєно звання «Почесний громадянин Заслучненської територіальної громади» (посмертно).

Йому назавжди буде лише 26…

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!