ЗАСЛУЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

КОМАРОВ ЯРОСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 10.05.2024 08:50

Фото без опису

Ярослав Олександрович Комаров народився 01 липня 2001 року у звичайній селянській сім`ї в с.Велика Клітна.

У 2005-2007 роках відвідував місцевий дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с.Кошелівка.

Пізніше родина переїхала на постійне місце проживання в с.Волиця Друга.

Протягом 2007 – 2018 років Ярослав навчався у Кошелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час навчання у школі Ярослав проявив себе старанним, спокійним та врівноваженим. Був справжнім другом для своїх однокласників.

Після закінчення закладу освіти юнак продовжив навчання у Чорноострівському професійному аграрному ліцеї, отримавши професію тракториста.

У 19-річному віці Ярослав вступив на контрактну службу та 08 листопада 2021 року був зарахований на посаду старшого навідника гранатометного взводу механізованого батальйону 14-ї ОМБр імені князя Романа Великого (військова частина А-1008 Збройних Сил України ).

З початком відкритої агресії російської федерації проти України безпосередньо приймав участь у бойових діях.

Загинув 14 травня 2022 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Успенівка Гуляйпільського району Запорізької області.

Рішенням Заслучненської сільської ради від 28 липня 2022 року №95-09/2022 КОМАРОВУ Ярославу Олександровичу присвоєнно звання «Почесний громадянин Заслучненської територіальної громади» (посмертно).

Указом Президента України від 01 травня 2023 року №257/2023 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку КОМАРОВА Ярослава Олександровича  нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Йому назавжди буде лише 20…

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!