ЛЮЗАК ФЕДІР СТЕПАНОВИЧ

Дата: 10.05.2024 08:55

Фото без опису

Федір Степанович ЛЮЗАК народився 29 травня 1975 року в простій селянській родині в селі Котюржинці.

З 1981 по 1989 рік навчався у місцевій Котюржинецькій школі.

Федір ЛЮЗАК учасник бойових дій в зоні проведення АТО/ООС у період 2015-2016 років. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечував захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на території Луганської області.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави Федір ЛЮЗАК був мобілізований до лав ЗСУ як резервіст.

Проходив службу у складі 24-ої механізованої бригади імені Короля Данила, сержант, старший технік 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А0998.

З першого тижня війни Федір Люзак виявив справжню стійкість, мужність та патріотизм до України та всього українського народу, втримуючи позиції ЗСУ біля населених пунктів Попасна та Новоолександрівка Луганської області.

Загинув 21 березня 2022 року під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України поблизу села Новоолександрівка Луганської області.

Указом Президента України від 30 червня 2022 року № 460/2022 ЛЮЗАК Федір Степанович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Рішенням Заслучненської сільської ради від 06 липня 2023 року №102-09/2023 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку ЛЮЗАКУ Федору Степановичу присвоєно звання «Почесний громадянин Заслучненської територіальної громади» (посмертно).

Йому назавжди буде лише 46…

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!