ТРИМАЄМО СТРІЙ! ДОПОМАГАЄМО ЗСУ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 01.04.2024 16:23

Фото без описуЗаслучненська сільська територіальна громада з перших днів повномасштабного вторгнення рашистських окупантів постійно надає посильну допомогу нашим славним Збройним Силам України.

Ось, вчергове, відповідно до рішення сесії Заслучненської сільської ради від 12 жовтня 2023 року, було виділено фінансування з місцевого бюджету громади в обсязі 100,0 тис.грн. на придбання  квадрокоптеру Mavic 3 PRO Fly More Combo для потреб 3-ї окремої штурмової бригади Збройних Сил України  (колишній – Полк «АЗОВ»), мужні воїни якої продовжують і сьогодні боронити наш спокій на самих гарячих ділянках фронту.

29 березня 2024 року сільський голова Анатолій Розумний з великою вдячністю отримав з рук командування 3-ї окремої штурмової бригади Збройних Сил України Подяку за внесок у підвищення боєздатності цього військового формування та майбутню перемогу України у війні за незалежність.

Щиро дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ за те, що можемо сьогодні працювати та виховувати наших дітей під їх надійним захистом!

Обіцяємо і надалі підтримувати наші славні Збройні Сили України, аж до самої Перемоги!

Тримаємо стрій! Разом до Перемоги!

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!