До відома населення громади: Можливість пройти обстеження та отримати консультацію спеціалістів

Дата: 12.02.2024 12:23

Фото без опису13 лютого 2024 року о 10.00 годині в приміщенні Заслучненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за сприяння Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України здійснюватиметься прийом фахівцями у складі мобільної медико-психологічної бригади.

У складі мобільної медико-психологічної бригади обласної організації Товариства Червоного Хреста України ( м.Хмельницький) прийом здійснюватимуть: сімейний лікар, психолог, гінеколог.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців нашої громади, за потреби, звернутися до відповідних спеціалістів, де проводитиметься огляд дітей та дорослих сімейним лікарем, діагностика, направлення до фахівців. Також надаватимуться консультації психолога.

Усі послуги мобільної бригади надаються безплатно, без попереднього запису.

Аналогічний виїзд мобільної бригади у найближчий час буде організовано також на базі Великозозулинецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, про що буде повідомлено додатково.