З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 00:02

Фото без описуШановні працівники апарату, виконавчих органів та старостинських округів Заслучненської сільської ради!

Шановні депутати та члени виконавчого комітету!

Шановна громадо!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування!

У цей важкий для нашої держави час, час протистояння нашестю рашистської орди, місцеве самоврядування, територіальні громади та прості мешканці як ніколи об`єднали свої спільні зусилля разом з державними органами та нашими славними Збройними Силами задля наближення такої бажаної для усіх нас Перемоги!

Сьогодні ми усі з вами разом не тільки докладаємо чимало зусиль щоб вистояти в непростих умовах сьогодення, зберегти усе що маємо та забезпечити функціонування наявної соціальної інфраструктури, а й жертвуючи власним часом, добробутом власних родин намагаємося надати якомога більшу допомогу нашим захисникам, бо свято віримо у них та віримо у нашу спільну Перемогу над ворогом. По іншому і бути не може.

Не дивлячись на усі виклики сьогодення ми продовжуємо забезпечувати розвиток нашої громади та забезпечувати її життєдіяльність.

Поступово, крок за кроком, ми зміцнюємо матеріальну базу наших закладів дошкільної та загальної середньої освіти, створюючи належні та безпечні умови для виховання та навчання наших дітей, реалізуємо окремі проекти по покращенню водопостачання населених пунктів, розвитку інженерних мереж та створюємо відповідні умови для надання якісних соціальних та адміністративних послуг нашим мешканцям.

Звісно, що сьогодні є ще багато проблемних та невирішених питань, проте, я впевнений, що усі разом ми їх неодмінно вирішимо.

У цей день хочу щиро подякувати усім, хто не стоїть осторонь, усім хто докладає зусиль та допомагає в розбудові нашої громади. Дякую усім вам і кожному окремо!  Хочу побажати усім Перемоги, міцного здоров’я, благополуччя, злагоди і добра.

З повагою,

Анатолій Розумний, Заслучненський сільський голова