ЗАСЛУЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

День Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2023 08:29
Кількість переглядів: 80

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Пам’ятаючи подвиги учасників Революції Гідності, сьогодні сотні тисяч славних синів та доньок України зі зброєю в руках продовжують відстоювати інтереси нашого народу, нашу Свободу та Незалежність, наше право жити на своїй Богом даній землі та дають гідну відсіч рашистським окупантам у ці нелегкі часи сьогодення.

Сьогодні як ніколи ми маємо бути єдиним цілим, і кожен із нас на своєму місці своїми справами має внести свій посильний внесок у наближення такої бажаної Перемоги!

Тримаємо стрій! Віримо у наші славні ЗСУ!

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!