З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 10:46

Фото без описуШановні працівники апарату, виконавчих органів та старостинських округів Заслучненської сільської ради!

Шановні депутати та члени виконавчого комітету!

Шановна громадо!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування!

У цей важкий для нашої держави час, час протистояння нашестю рашистської орди, місцеве самоврядування, територіальні громади та прості мешканці як ніколи об`єднали свої спільні зусилля разом з державними органами та нашими славними Збройним Силам задля наближення такої бажаної Перемоги!

Сьогодні ми усі з вами разом не тільки докладаємо чимало зусиль щоб вистояти в непростих умовах сьогодення, зберегти усе що маємо та забезпечити функціонування наявної соціальної інфраструктури, а й жертвуючи власним часом, добробутом власних родин намагаємося надати якомога більшу допомогу нашим захисникам, бо свято віримо у них та віримо у нашу спільну Перемогу над ворогом. По іншому і бути не може.

Щиро дякую за це усім вам і кожному окремо!  Хочу  побажати усім Перемоги, міцного здоров’я, благополуччя, злагоди і добра.

З повагою,

Анатолій Розумний, Заслучненський сільський голова