Прокурори Хмельницької окружної прокуратури взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Дата: 05.12.2022 14:40

Фото без описуЩороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Цього року до вказаної акції долучились прокурори Хмельницької окружної прокуратури. Вони відвідують навчальні заклади та розповідають учням про існування цих проблем у суспільстві.

«16 днів проти насильства» - це нагода ще раз привернути увагу до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У знак підтримки, люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.

Так, 1 грудня 2022 року, ювенальний прокурор Сергій Войтов відвідав Заслучненський ліцей ім. О. Іщука Заслучненської сільської ради.

Учні із захватом слухали інформацію, яку підготував прокурор, проявили зацікавленість, ставили запитання.

Вказаний захід є надзвичайно важливим, адже від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України українці зіткнулися із безпрецедентним рівнем насильства, пов’язаного з війною.