З днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 09:24

Фото без описуШановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну єдність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Саме сьогодні, під час війни, наше слово та наша пісня обєднали ще більше наш народ в протистоянні ворогу та ведуть нас до Перемоги.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Ви відкриваєте чисті, живі джерела нашої культурної спадщини, знайомите усіх нас зі скарбами людської цивілізації.

Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї та плани! Нехай ваша праця буде гідно оцінена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

З повагою,

Анатолій Розумний, Заслучненський сільський голова