Розпочав роботу Центр видачі гуманітарної допомоги при Хмельницькій облраді

Дата: 25.03.2022 16:01

Фото без описуВід початку війни Хмельниччина прийняла транзитом понад 220 тисяч переселенців, які виїхали з зони бойових дій. З них – 100 тисяч залишилися проживати в нашому регіоні. І наше головне завдання сьогодні – допомагати тимчасово переселеним  людям, повідомляють у Хмельницькій обласній раді.

За ініціативи Віолети Лабазюк з 23 березня розпочав працювати Центр видачі гуманітарної допомоги при Хмельницькій обласній раді на базі Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького за адресою: м.Хмельницький, вул.Соборна, 60.

У Центрі, який працюватиме щоденно від 10 до 16 години, надаватимуть гуманітарну допомогу усім, хто її потребує. Видача м´якого інвентарю – одяг, взуття, білизна, подушки, ковдри та дитячі засоби гігієни – здійснюватиметься за умови пред´явлення документа, що засвідчує особу і її місце реєстрації та підтверджує внутрішньо переміщену особу, яка перебуває в Хмельницькій області, в тому числі у територіальних громадах.

Одночасно повідомляємо, що юридичні та фізичні особи, а також кожен небайдужий житель Хмельниччини можуть долучитися й надати свою допомогу у вигляді м´якого інвентарю через зазначений вище центр в його робочі години.