Звернення сільського голови до мешканців громади

Дата: 26.02.2022 20:05

Шановні мешканці громади!

Звертаюсь до вас з приводу наступного.

Наразі, ми перебуваємо в режимі воєнного стану.

Сподіваюсь усі розуміють що це.

Відповідно усі виконавчі органи громади і я, як сільський голова, працюємо у відповідному режимі та забезпечуємо виконання усіх завдань, які від нас вимагаються.

Головне - зберігати спокій, не піддаватися паніці та не допускати поширення дезінформації та фейків.

Стосовно останнього - прошу використовувати лише офіційні джерела інформації, перелік яких ми зазначали раніше і які наведено на сайті ради в повідомленні про оголошення воєнного стану від 24.02.2022.

Нами відпрацьовано чіткий механізм роботи у цих умовах та забезпечення дотримання правопорядку та охорони об'єктів інфраструктури громади.

У цей важкий для усіх нас час ми повинні бути максимально згуртовані, тверезо оцінювати ситуацію та налагодити дієву взаємодію.

Усе на території громади повинно відбуватися у відповідності до встановлених законодавством вимог, організовано, передбачувано та скоординовано.

З цією метою створено оперативний штаб та відповідні служби.

Кожен займається тим, чим має займатися.

Для вирішення окремих завдань залучаємо безпосередньо вас, мешканців нашої громади.

У цьому випадку - виключно через комунікацію зі старостами наших округів та депутатів.

Прошу вас, шановні друзі, не розповсюджувати будь яку неперевірену інформацію та чутки у соцмережах та з почутого від когось. А тим більше закликати інших робити певні дії, вчинки або когось кудись направляти, навіть, здавалося б, з найкращих намірів надання допомоги…

Будь яка потреба, у будь-чому з вашого боку, у будь-який час доби буде негайно доведена до вас офіційно від мого імені через старост та депутатів.

Ніякої "самодіяльності" не має бути взагалі.

Працюємо разом, працюємо на Перемогу!

Слава Україні!

Анатолій Розумний, Заслучненський сільський голова