Звернення сільського голови до мешканців громади

Дата: 25.02.2022 15:55

Шановні мешканці громади!

У цей непростий для нашої країни і для усіх нас час звертаюся до вас з проханням зберігати спокій.

У зв’язку з агресією Російської Федерації проти України та прямим її вторгненням на нашу рідну землю від учорашнього дня - 24 лютого 2022 року в нашій державі введено воєнний стан відповідно до Указу Президента України.

Сьогодні Українська Армія дає гідну відсіч загарбникам на усіх ключових напрямках оборони та завдає суттєвих втрат ворогу.

Виконавчий комітет сільської ради перейшов на умови роботи в режимі воєнного часу та з свого боку забезпечує виконання усіх пов`язаних із цим завдань.

Для оперативного реагування на усі випадки та події, що відбуваються або можуть відбутися на території громади, створено оперативний штаб та запроваджено цілодобовий зв`язок за телефоном

068-463-30-95

З метою забезпечення дотримання правопорядку та охорони об`єктів інфраструктури Заслучненської сільської ради мною підписано розпорядження від 25.02.2002 року № 32-р/2022, згідно якого від сьогодні на території громади створено місцевий оперативний патруль, який у режимі цілодобового чергування спільно з місцевими підрозділами Національної поліції виконуватиме покладені на нього завдання.

Сьогодні мешканці кожного населеного пункту нашої громади активно долучилися до збору продуктів харчування для потреб наших захисників, першу машину продуктів ми вже доправили до військової частини. Продовжуємо далі!

Від імені наших хлопців-захисників дякую усім, хто долучився до цього!

Звертаюся до вас, шановні земляки, з проханням не панікувати, підтримувати один одного та за можливості залишатися вдома з рідними.

Ситуація на території громади контрольована.

Довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Не панікуйте і вірте Збройним силам України!

Слава Україні!

Анатолій Розумний, Заслучненський сільський голова