Перше сесійне засідання в новому році…

Дата: 27.01.2022 21:20

Фото без описуСьогодні, 27 січня 2022 року під головуванням сільського голови Анатолія Розумного відбулося пленарне засідання дев`ятнадцятої сесії Заслучненської сільської ради - перше сесійне засідання у новому році.

Відповідно до чинного законодавства на сьогоднішньому засіданні сільський голова прозвітував перед депутатським корпусом ради про результати роботи за 2021 рік.

Після цього депутатами було розглянуто підготовлені проекти рішень щодо затвердження окремих бюджетних програм, а саме:

- Програми фінансової підтримки КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня»;

- Програми фінансової підтримки КНП «Красилівський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- Програми організації та проведення громадських робіт на території Заслучненської сільської ради на  2022 рік.

За поданням сільського голови депутати розглянули та затвердили відповідні проекти землеустрою по двом земельним ділянкам сільгосппризначення та водному об`єкту комунальної власності для подальшої підготовки до проведення четвертого аукціону з продажу права оренди на земельних торгах, що має стати додатковим джерелом наповнення бюджету громади.

Також депутати розглянули та затвердили проекти землеустрою за заявами місцевих аграріїв щодо відведення земельних ділянок під виробничими базами та їх передачу в користування на умовах оренди.

Окремим блоком було розглянуто низку питань щодо затвердження землевпорядних документацій та надання відповідних дозволів на їх розробку за заявами мешканців.

З усіма прийнятими під час засідання сесії рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Офіційні документи».