Проект рішення "Про перепрофілювання Котюржинецької гімназії та закладу дошкільної освіти «Пізнайко» Заслучненської сільської ради"

Дата: 11.01.2022 13:26

ЗАСЛУЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ

ПРОЕКТ -

ЗАСЛУЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________ сесії дев’ятого скликання

_____________ 2022 року

№ _______

З метою створення необхідних умов для надання здобувачам освіти якісних освітніх послуг, забезпечення  здобуття учнями базової середньої  та дошкільної освіти, створення оптимальної освітньої мережі, відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту»,  статей 25, 31, 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 29 листопада 2021 року № 829/2021-р «Про стан формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти для забезпечення надання якісних освітніх послуг»,  керуючись  статтею 25, пунктом 30 частини першої статті 26, пунктом 3 частини четвертої статті 42, частинами першою та третьою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Заслучненська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перепрофілювати (змінити тип) Котюржинецьку гімназію та заклад дошкільної освіти «Пізнайко» у Котюржинецьку гімназію зі структурними підрозділами дошкільне відділення та початкова школа (код ЄДРПОУ 22766808; 31060, Хмельницька область, Хмельницький район, село Котюржинці, вулиця Шкільна, 5).

2. Директору Котюржинецької гімназії  підготувати та подати на розгляд  Заслучненської сільської ради Статут Котюржинецької гімназії зі структурними підрозділами дошкільне відділення та початкова школа.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Заслучненської сільської ради        Снігура В.І. (в межах компетенції) та постійну комісію сільської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони пам’яток, історичного середовища (Копичинський О.С.).

Сільський голова

Анатолій РОЗУМНИЙ