Проект рішення "Про ліквідацію Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 22766837)"

Дата: 11.01.2022 13:20

ЗАСЛУЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ

ПРОЕКТ -

ЗАСЛУЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________ сесії дев’ятого скликання

_____________ 2022 року

№ _______

З метою створення оптимальної освітньої мережі, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911- VІІІ, статтями 59, 60 Господарського кодексу України, статтею 104 Цивільного кодексу України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», наказу відділу освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації від 31.07.2015 року № 156 «Про тимчасове призупинення діяльності Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів», керуючись  статтею 25, пунктом 30 частини першої статті 26, пунктом 3 частини четвертої статті 42, частинами першою та третьою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Заслучненська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити діяльність юридичної особи Писарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 22766837, Україна, 31051, Хмельницька обл., Красилівський р-н, село Писарівка, вулиця Шкільна, будинок 2) шляхом ліквідації.

2. Створити ліквідаційну комісію з припинення діяльності (далі – ліквідаційна комісія) у складі згідно з додатком.

3. Ліквідаційній комісії:

3.1. В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

3.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією  юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

3.3. Подати в установленому порядку на затвердження Заслучненській сільській раді ліквідаційний баланс.

4. Установити, що вимоги кредиторів приймаються в строк не менше двох місяців з дати публікації повідомлення у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації про припинення діяльності юридичної особи – «Писарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 22766837) шляхом ліквідації.

5. Доручити заступнику сільського голови – начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Заслучненської сільської ради Снігуру В.І. забезпечити проведення ліквідації Писарівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області (код ЄДРПОУ 2276683) відповідно до норм чинного законодавства України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови – начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Заслучненської сільської ради        Снігура В.І. (в межах компетенції) та постійну комісію сільської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони пам’яток, історичного середовища (Копичинський О.С.).

Сільський голова

Анатолій РОЗУМНИЙ