Новорічно-різдвяні свята розпочато!

Дата: 18.12.2021 12:42

Фото без описуЗранку 17 грудня 2021 року сільський голова Анатолій Розумний разом з святим Миколаєм завітав до закладів дошкільної та загальної середньої освіти громади щоб привітати наших найменших мешканців з початком новорічно-різдвяних свят.

Поява святого Миколая стала справжньою несподіванкою для малечі - діти були приємно здивовані та раді побачити його, а ще більше - отримати з його рук солодкі подарунки до свята.

На подяку святому Миколаю дітки розказували віршики, співали новорічні пісеньки.

Сільський голова привітав малечу від імені депутатів та виконавчого комітету сільської ради з цими прекрасними святами та побажав їм міцного здоров`я і здійснення усіх мрій.

А уже пообіді, о 15 годині, в с.Заслучне відбулося урочисте відкриття Новорічної ялинки.

На свято зібралися учні старшої школи з усіх навчальних закладів громади, окремі мешканці громади прийшли на свято зі своєю малечею.

Веселий передноворічний настрій для присутніх створювали учні навчальних закладів своїми виступами та дарували найкращі побажання з Новим роком!

Святий Миколай завітав і на це свято, привітавши усіх присутніх та побажавши їм найкращі побажання, засвітив яскравими вогниками Новорічну ялинку.

Веселі конкурси та розваги неабияк зацікавили дітей, взяти участь у них було багато охочих.

І хоч наприкінці свята заряснів дощик, який згодом перейшов у сніг, це не стало на заваді, піднесений святковий настрій залишився у кожного!

Фото без описуФото без опису