Сесійний день…

Дата: 15.12.2021 21:45

Фото без описуСьогодні, 15 грудня 2021 року під головуванням сільського голови Анатолія Розумного відбулося засідання позачергової сімнадцятої сесії Заслучненської сільської ради дев`ятого скликання.

На пленарному засіданні сесії депутатами було розглянуто та прийнято рішення щодо внесення змін до місцевого бюджету шляхом перерозподілу затверджених видатків та їх спрямування на забезпечення виплати заробітної плати працівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади, на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для закладів освіти, на поточний ремонт водогону в с.Малі Зозулинці, а також додаткові кошти на відшкодування комунальних послуг та енергоносіїв для КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня».

Решту питань, які було розглянуто та прийнято відповідні рішення, стосувалися затвердження землевпорядних документацій за заявами мешканців громади по приватизації земельних ділянок під житловими будинками, господарськими спорудами та для ведення особистого селянського господарства.

З усіма прийнятими під час засідання рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Офіційні документи».