З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 10:16

Фото без описуШановні працівники апарату, виконавчих органів та старостинських округів Заслучненської сільської ради!

Шановні депутати та члени виконавчого комітету!

Шановна громадо!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування!

У цей досить складний для нашої держави час, сповнений  важких випробувань та нових викликів, саме місцеве самоврядування покликане створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процессах.

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт нашої територіальної громади та беруть у цьому безпосередню участь.

Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра.
Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю,
а любов та підтримка рідних зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою,

Анатолій Розумний, Заслучненський сільський голова