Сесійний день…

Дата: 25.11.2021 18:00

Фото без описуСьогодні, 25 листопада 2021 року під головуванням сільського голови Анатолія Розумного відбулося засідання чергової шістнадцятої сесії Заслучненської сільської ради дев`ятого скликання.

На пленарному засіданні сесії депутатами було розглянуто низку важливих питань та прийнято відповідні рішення.

Зокрема, у межах наявного фінансового ресурсу депутатами було прийнято рішення щодо внесення змін до місцевого бюджету шляхом перерозподілу видатків та спрямовано кошти в сумі 99,6 тис.грн. на придбання технологічного обладнання для харчоблоків закладів освіти; 30,0 тис.грн. на оплату електроенергії; 50,0 тис.грн. на придбання обладнання для насосної станції та 49,8 тис.грн. на поточний ремонт водогону в с.Малі Зозулинці; 100,0 тис.грн. на відшкодування комунальних послуг та енергоносіїв для КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» та інші видатки.

Також депутатами було розглянуто та затверджено:

- Програму по організації харчування дітей у закладах освіти сільської ради на 2021-2024 роки,

- Порядок списання комунального майна,

- Порядок розміщення зовнішньої реклами на території громади,

- Внесено зміни до статутного фонду та затверджено у новій редакції статут ЛСП «Красилівліс»,

- Затверджено проекти землеустрою по громадським пасовищам в с.Заслучне загальною площею 37,0 га,

- Схвалено рішення щодо прийняття у комунальну власність громади 11 водних об`єктів (ставків) за результатами проведеної інвентаризації водних об`єктів,

- Визначено місце для знищення (знешкодження) вибухонебезпечних предметів.

Крім того, окремим блоком було розглянуто та прийнято рішення щодо затвердження землевпорядних документацій за заявами мешканців громади по приватизації земельних ділянок під житловими будинками, господарськими спорудами та для ведення особистого селянського господарства.

Крім розгляду питань, які було включено до порядку денного сесії, депутати попередньо обговорили та погодили процедуру схвалення місцевого бюджету на 2022 рік та прогнозу бюджету на 2023-2025 роки; питання щодо створення центру безпеки на території громади, а також інші нагальні питання.

Засідання сесії пройшло у конструктивному руслі.

З усіма прийнятими під час засідання рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Офіційні документи».