Призупинення освітнього процесу в закладах освіти громади

Дата: 29.10.2021 15:29

Фото без описуУ зв’язку із встановленням на території Хмельницької області  «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, сільським головою видано відповідне розпорядження від 29 жовтня 2021 року № 127-р/2021 «Про тимчасове запровадження дистанційного навчання в закладах освіти Заслучненської сільської ради»

Відповідно до зазначеного розпорядження

з 01 листопада по 07 листопада 2021 року включно:

- призупиняється освітній процес в закладах дошкільної освіти Заслучненської сільської ради;

- у закладах загальної середньої освіти Заслучненської сільської ради запроваджується освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Вкотре звертаємо увагу мешканців громади на необхідності дотримання карантинних обмежень та використання засобів індивідуального захисту під час перебування у людних місцях.

Особливу увагу та застереження звертаємо до осіб, які мають перебувати на самоізоляції, щодо дотримання ними відповідного режиму та недопущення випадків контактування з оточуючими.

Виконавчий комітет сільської ради.