Поновлення навчання для старшої школи...

Дата: 07.05.2021 16:41

Фото без описуУ зв`язку із послабленням карантинних обмежень та переведення Хмельницької області до «жовтої» карантинної зони, відповідно до протоколу № 7 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Заслучненської територіальної громади від 07 травня 2021 року сільським головою видано розпорядження від 07 травня 2021 року № 56-р/2021 «Про поновлення освітнього процесу для учнів 5 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Заслучненської сільської ради»

Відповідно до зазначеного розпорядження

навчально-виховний процес для учнів 5 – 11 класів у закладах освіти Заслучненської сільської ради поновлюється

з 11 травня 2021 року!

Разом з тим, наголошуємо на необхідності продовження дотримання карантинних вимог та обов`язкового використання засобів індивідуального захисту учасниками освітнього процесу з метою запобігання їх захворюванню на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Виконавчий комітет сільської ради.