Дистанційне навчання для старшої школи подовжено...

Дата: 23.04.2021 22:14

У зв`язку зі збереженням наявної динаміки та реєстрацією нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 серед мешканців громади та з метою недопущення її поширення серед учасників освітнього процесу у закладах освіти Заслучненської сільської ради,  відповідно до протоколу № 5 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Заслучненської територіальної громади від 23 квітня 2021 року сільським головою видано розпорядження від 23 квітня 2021 року № 45-р/2021 «Про внесення змін до розпорядження сільського голови від 16 квітня 2021 року № 41-р/2021 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти»

Відповідно до зазначеного розпорядження

тимчасову організацію освітнього процесу в закладах освіти Заслучненської сільської ради за дистанційними технологіями навчання

подовжено по 30 квітня 2021 року включно!

(крім здобувачів закладів дошкільної освіти та учнів 1 – 4 класів закладів загальної середньої освіти)

Вкотре звертаємо увагу мешканців громади на необхідності дотримання карантинних обмежень та використання засобів індивідуального захисту під час перебування у людних місцях.

Особливу увагу та застереження звертаємо до осіб, які мають перебувати на самоізоляції, щодо дотримання ними відповідного режиму та недопущення випадків контактування з оточуючими.

Виконавчий комітет сільської ради.