Протокол засідання комісії ТЕБ і НС від 01.04.2021

ЗАСЛУЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

площа І.О.Масловського, буд. 2, с.Заслучне, Хмельницька обл., 31050

тел.: (03855) 9-24-82, 9-23-33, e-mail: zaslrada_krasyliv@i.ua

засідання комісії з питань ТЕБ і НС Заслучненської територіальної громади

01 квітня 2021 року

с.Заслучне

Головував

- Анатолій Розумний

Присутні члени комісії

- 9 осіб (за окремим списком)

І. Про заходи з запобігання поширенню на території Заслучненської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Заслухавши інформацію сільського голови та розглянувши рішення позачергового засідання комісії ТЕБ і НС Хмельницької обласної державної адміністрації (Протокол № 6 від 26 березня 2021 року)

Комісія вирішила:

1. Заборонити на території Заслучненської територіальної громади:

1.1. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

1.2. Приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), після 22.00 години вечора, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

1.3. Роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях (закладах з тимчасового розміщення (проживання) з 22.00 годин до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

1.4. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурно-масових заходів.

1.5. Відвідування закладів освіти комунальної власності ії здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Термін: до 12 квітня 2021 року

2. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, що здійснюють діяльність на території громади, крім установ та закладів, що надають житлово-комунальні послуги, забезпечують охорону здоров`я та здійснюють продовольче забезпечення, встановити для працівників, що безпосередньо не пов`язані з виробничим процесом, режим дистанційної (надомної) роботи.

Термін: до 12 квітня 2021 року

Голова комісії