УВАГА! Посилення карантинних обмежень!

Дата: 26.03.2021 15:35

Фото без описуУ зв`язку із суттєвим підвищенням рівня захворюваності населення на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричинену коронавірусом SАRS-СоV-2, відповідно до протокольного рішення позачергового засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації від 26 березня 2021 року № 6 на території Хмельницької області запроваджуються посилені карантинні обмеження.

Зокрема, з 29 березня по 12 квітня 2021 року

на території Хмельницької області

З А Б О Р О Н Я Є Т Ь С Я:

1. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2. Приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), після 22.00 години вечора, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

3. Роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 22.00 годин до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

4. Приймання відвідувачів у спортивних залах та фітнес центрах.

5. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів.

6. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності ії здобувачами.

У зв`язку із зазначеним вище, звертаємось до мешканців громади з розумінням поставитися та дотримуватися зазначених обмежень, користуватися засобами індивідуального захисту та без зайвої на те потреби не перебувати в людних місцях та не вирушати в дорогу.

Бережіть себе та будьте здоровими!

Виконавчий комітет сільської ради.