УВАГА! Карантинні обмеження!

Дата: 24.03.2021 16:34

Фото без описуУ зв`язку із суттєвим підвищенням в області рівня захворюваності населення на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричинену коронавірусом SАRS-СоV-2, відповідно до протокольного рішення комісії з ТЕБ і НС Хмельницької облдержадміністрації від 19 березня 2021 року № 5, а також протокольного рішення комісії ТЕБ та НС Хмельницької райдержадміністрації від 24 березня 2021 року № 2

З А Б О Р О Н Я Є Т Ь С Я:

• Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю за станом здоров'я учасників.

• Приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, музеїв, історійко- культурних заповідників, суб'єктів господарювання пов'язаної з виробництвом аудіовізуальних творів та кінотеатрів (з наповненістю кінозалів або залів до 50 відсотків місць за умови дотримання шахового порядку розміщення у кожному окремому кінозалі, або залі).

• Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

• Проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщені не менше 10 квадратних метрів на одну особу.

У зв`язку із зазначеним вище, звертаємось до мешканців громади з розумінням поставитися та дотримуватися зазначених обмежень, користуватися засобами індивідуального захисту та без зайвої на те потреби не перебувати в людних місцях та не вирушати в дорогу.

Бережіть себе та будьте здоровими!