Увага! Складні погодні умови…

Дата: 13.02.2021 13:56

Фото без описуВідповідно до даних Українського гідрометцентру до18 лютого на території західних та центральних регіонів України спостерігатиметься суттєве погіршення погодних умов зі зниженням температури, хуртовинами, сильними поривами вітру до 15-20 м/с та місцями ожеледець. На автошляхах можливе виникнення снігових заметів.

Складною продовжує залишатися ситуація і на території Заслучненської територіальної громади.

Місцеві агропідприємства та суб`єкти підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність на території громади, ось уже майже тиждень борються з негодою та надають допомогу у розчищенні автошляхів, що сполучають населені пункти громади, а також вулиць у селах громади.

Однак, складні погодні умови, нівелюють ці зусилля та не дозволяють повноцінно підтримати стан доріг та вулиць у належному стані.

З огляду на ускладнення погодних умов просимо мешканців громади та власників автотранспортних засобів без нагальної необхідності не вирушати в дорогу та залишатися вдома.