Новини із засідання виконавчого комітету

Дата: 22.12.2020 20:56

Фото без описуСьогодні, 22 грудня 2020 року, під головуванням сільського голови Анатолія Розумного відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

- затверджено Регламент виконавчого комітету ради;

- оновлено склад адміністративної комісії та затверджено Положення про неї;

- надано дозвіл на вчинення правочину в інтересах неповнолітнього, а також щодо постановки на квартирний облік неповнолітнього, позбавленого батьківського піклування.

Проте, основним питанням, якому було приділено особливу увагу під час засідання, стало питання схвалення показників бюджету Заслучненської сільської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області на 2021 рік.

Під час розгляду цього питання сільський голова детально зупинився на основних статтях дохідної частини бюджету громади на 2021 рік, поінформував членів виконкому про загальні обсяги фінансових ресурсів, що передбачається залучити до загального  та спеціального фонду бюджету, а також про обсяги субвенцій з бюджетів вищого рівня, які буде зараховано до бюджету громади.

З особливою увагою члени виконкому ознайомилися з видатками бюджету громади, які передбачається спрямувати за окремими напрямками діяльності протягом наступного року.

За результатами розгляду цього питання було схвалено проект відповідного рішення сільської ради щодо затвердження бюджету на 2021 рік, який направлено на розгляд сільської ради.

Засідання виконавчого комітету пройшло в оперативному режимі, усі питання порядку денного було розглянуто та прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитися тут на сайті в розділі «Офіційні документи».