З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2020 00:44

День святого Миколая здавна був особливим святом для наших предків. Зимового Миколи відзначали замість Нового року, який прийшов йому на зміну лиш у 20 столітті.

Тож саме святий Миколай розносив подарунки дітлахам, карав неслухів та нагороджував тих, хто гарно поводився протягом року. Як і в багатьох інших слов’янських святах, у цьому дні міцно переплелися християнські та язичницькі корені.

Так святий, що вшановувався православною церквою, перетворився на доброго казкового персонажа з народного фольклору. За традицією, святий Миколай приносить подарунки під подушку.

Тож, бажаємо усім під подушкою знайти смачну цукерку, а в житті — світлий шлях до успіху і мрії. Нехай у домі панує радість і здоров’я, у родині — взаєморозуміння та добробут, у серці — любов та надія!

І нехай сьогодні буде чудовий ранок, дивовижний день та казковий вечір!