Про скликання першої сесії сільської ради дев`ятого скликання

Дата: 11.11.2020 14:59

Фото без описуНа підставі рішень Заслучненської сільської територіальної виборчої комісії Хмельницького району Хмельницької області від 30 жовтня 2020 року № 37 «Про встановлення результатів з виборів Заслучненського сільського голови Хмельницького району Хмельницької області в єдиному одномандатному виборчому окрузі», від 30 жовтня 2020 року № 38  «Про встановлення результатів з виборів  депутатів Заслучненської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області в багатомандатних виборчих округах № 1-8», від 10 листопада 2020 року № 42  «Про реєстрацію  Заслучненського сільського голови Хмельницького району Хмельницької області», від 10 листопада 2020 року № 43 «Про реєстрацію  депутатів Заслучненської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області в багатомандатних виборчих округах № 1-8» та керуючись частиною 3 статті 37, частиною 3 статті 283 Виборчого кодексу України, частиною 4 статті 45, частиною 2 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Заслучненською сільською територіальною виборчою комісією Хмельницького району Хмельницької області прийнято Постанову від 10 листопада 2020 року № 44 «Про скликання першої сесії Заслучненської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області»

Згідно із зазначеним документом перша сесія Заслучненської сільської ради відбудеться 12 листопада 2020 року о 10.00 годині в приміщенні сільського будинку культури (пл. І.О. Масловського 3, с. Заслучне).