Інформаційна довідка про підсумки виконання місцевих бюджетів громади за січень-вересень 2020 року

Дата: 07.10.2020 14:13

ДОВІДКА

про підсумки виконання місцевих бюджетів громади

за січень-вересень 2020 року

Заслучненський сільський бюджет:

Доходи загального фонду сільського бюджету Заслучненської сільської ради в цілому за підсумками січня-вересня 2020 року склали 819,98 тис.грн., що становить 108,0% або на 61,1 тис.грн. більше до запланованих показників (758,9 тис.грн.).

Заплановані показники по доходах в цілому виконано по усіх статтях, за виключенням незначного відхилення по надходженню податку на житлову нерухомість від юридичних осіб (- 0,5 тис.грн.),  по орендній платі з юридичних осіб (- 2,1 тис.грн.), по орендній платі з фізичних осіб (- 1,5 тис.грн.),  а також по сплаті єдиного податку фізичними особами (- 14,1 тис.грн.).

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів дошкільної освіти та культури в обсязі 580,34 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

Крім того, сільським бюджетом отримано перший транш субвенції з районного бюджету за рахунок коштів державного бюджету на проведення місцевих виборів в обсязі 94,5 тис.грн.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 1353,75 тис.грн., що складає 85,2% до затверджених призначень.

Зокрема, з сільського бюджету профінансовано видатки на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 531,3 тис.грн.
  • Дошкільну освіту – 440,5 тис.грн.
  • Культуру – 156,6 тис.грн.
  • Бібліотеки – 61,9 тис.грн.
  • Компенсацію на пільгові перевезення – 0,3 тис.грн.
  • Матеріальну допомогу мешканцям – 6,0 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство – 81,1 тис.грн.
  • Благоустрій – 16,5 тис.грн.
  • Пожежну охорону – 50,8 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Заслучненської сільської ради станом на 01 жовтня 2020 року з урахуванням коштів на проведення місцевих виборів склав 200,1 тис.грн.

Глібківський сільський бюджет:

Доходи загального фонду сільського бюджету Глібківської сільської ради в цілому за підсумками січня-вересня 2020 року склали 446,7 тис.грн., що становить 104,4% або на 18,1 тис.грн. більше до запланованих показників (427,6 тис.грн.).

Разом з тим, не виконано заплановані показники по наступним статтям доходів бюджету:

• Акцизний податок – 56,9% (недоотримано 0,6 тис.грн.)
  • Орендна плата з юридичних осіб – 68,2% (недоотримано 19,6 тис.грн.)
  • Єдиний податок з сільгоспвиробників – 41,3% (недоотримано 179,1 тис.грн.)

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів культури в обсязі 89,6 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

Крім того, сільським бюджетом отримано перший транш субвенці з районного бюджету за рахунок коштів державного бюджету в обсязі 331,9 тис.грн. на реалізацію інфраструктурного проекту по проведенню капітального ремонту покрівлі Глібківського сільського будинку культури.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 504,2 тис.грн., що складає 63,45% до затверджених призначень.

Зокрема, з сільського бюджету профінансовано видатки на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 265,9 тис.грн.
  • Культуру – 57,7 тис.грн.
  • Бібліотеку – 59,9 тис.грн.
  • Матеріальну допомогу мешканцям – 1,0 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство – 23,1 тис.грн.
  • Благоустрій – 19,4 тис.грн.
  • Субвенція на утримання пожежної охорони – 5,0 тис.грн.
  • Субвенція районному бюджету на ФАП – 72,3 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Глібківської сільської ради станом на 01 жовтня 2020 року склав 73,5 тис.грн.

Малоклітнянський сільський бюджет:

Доходи відкоригованих показників загального фонду сільського бюджету Малоклітнянської сільської ради (за результатами недовиконання по першому півріччю поточного року) в цілому за підсумками січня-вересня 2020 року склали 773,9 тис.грн., що становить 98,9% або на 8,5 тис.грн. менше проти запланованих показників (782,5 тис.грн.). Всього протягом ІІІ кварталу до сільського бюджету надійшло 170,7 тис.грн., що майже наполовину менше ніж у середньому по І та ІІ кварталах.

Не виконано відкориговані показники по надходженню до бюджету єдиного податку з сільгоспвиробників  - 82,9% (недоотримано 70,3 тис.грн.)

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів дошкільної освіти та культури в обсязі 773,4 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 1543,1 тис.грн., що складає 72,1% до затверджених призначень.

Зокрема, з сільського бюджету профінансовано видатки на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 593,1 тис.грн.
  • Дошкільну освіту – 569,0 тис.грн.
  • Культуру – 176,7 тис.грн.
  • Бібліотеки – 97,7 тис.грн.
  • Матеріальну допомогу мешканцям – 8,0 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство – 15,0 тис.грн.
  • Благоустрій – 42,0 тис.грн.
  • Субвенцію на утримання ФАПу – 31,6 тис.грн.
  • Субвенцію на утримання пожежної охорони – 10,0 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Малоклітнянської сільської ради станом на 01 жовтня 2020 року склав 37,4 тис.грн.

ДОВІДКОВО:

Станом на 07 жовтня 2020 року Заслучненська громада не має прямих відносин з державним бюджетом України.

Враховуючи це, усі передбачені чинним законодавством України податки, які повинні зараховуватися до місцевого бюджету об`єднаної громади, поки-що не надходять до бюджету громади (зокрема, це стосується 60,0% прибуткового податку з доходів фізичних осіб).

У зв`язку з обмеженим фінансовим ресурсом протягом січня-вересня 2020 року капітальні видатки на розвиток інфраструктури населених пунктів громади не планувалися та не здійснювалися.