Сесійний день…

Дата: 29.09.2020 18:49

Фото без описуСьогодні, 29 вересня 2020 року відбулося засідання дванадцятої позачергової сесії сільської ради, проведення якого було пов`язане з необхідністю внесення змін до сільського бюджету Заслучненської сільської ради для забезпечення належної організації та проведення місцевих виборів депутатів сільської ради та сільського голови у відповідності до Постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 року № 3809 «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» та відповідних рішень Центральної виборчої комісії.

Тож, на початку засідання депутатами було обговорено та затверджено порядок денний, до якого було включено 22 питання.

Серед основних питань порядку денного, депутатами було розглянуто та прийнято відповідні рішення стосовно наступного:

- внесено зміни до сільського бюджету Заслучненської сільської ради на 2020 рік, згідно яких прийнято субвенцію з державного бюджету в обсязі 608,062 тис.грн. та спрямовано їх на забезпечення роботи територіальної та дільничних виборчих комісій (заробітна плата членів комісій), виготовлення виборчих бюлетенів, запрошень та інших матеріалів, необхідних для організації виборчого процесу;

- заслухано та прийнято до відома інформацію керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури "Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Красилівського району за перше півріччя 2020 року";

- затверджено штатний розпис КП "Аква".

Крім того, депутатами було затверджено технічні документації  та проекти із землеустрою по земельним ділянкам під наявною житловою забудовою мешканців громади та їх присадибним ділянкам, а також по наданню відповідних дозволів на розробку такої документації.

Пленарне засідання сесії пройшло в оперативному та конструктивному руслі.

З усіма прийнятими на засіданні рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Офіційні документи».