Заслучненська ТВК інформує…

Дата: 28.09.2020 16:57

Фото без опису27 вересня 2020 року відбулося чергове засідання Заслучненської сільської територіальної виборчої комісії Хмельницького району Хмельницької області, на якому було розглянуто питання щодо реєстрації кандидатів у депутати Заслучненської сільської ради, а також реєстрації кандидатів на посаду Заслучненського сільського голови, висунутих суб`єктами виборчого процесу – політичними партіями, а також шляхом самовисування.

Загалом за результатами розгляду поданих до комісії документів зареєстровано кандидатами у депутати Заслучненської сільської ради 74 особи, у тому числі 30 жінок.

Зокрема, зареєстровано кандидатами у депутати на підставі поданих документів:

- шляхом самовисування - 7 кандидатів;

- за поданням Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» - 9 кандидатів;

- за поданням Хмельницької територіальної організації Політичної Партії «Європейська Солідарність» - 2 кандидати;

- за поданням Хмельницької обласної організаці Політичної Партії «За Конкретні справи» - 13 кандидатів;

- за поданням Хмельницької обласної організації Політичної Партії «Слуга народу» - 22 кандидати;

- за поданням Хмельницької обласної організації Політичної Партії «За Майбутнє» - 21 кандидат.

Територіальною виборчою комісією було розглянуто та прийнято відповідні Постанови щодо реєстрації кандидатів та посаду Заслучненського сільського голови.

Зокрема, відповідно до подання Хмельницької обласної організації Політичної Партії «Слуга народу» кандидатом на посаду Заслучненського сільського голови зареєстровано нині діючого сільського голову Розумного Анатолія Григоровича.

Відповідно до подання Хмельницької обласної організації Політичної Партії «За Майбутнє» кандидатом на посаду Заслучненського сільського голови зареєстровано Образцову Тетяну Василівну.

За результатами розгляду поданих до комісії документів було прийнято відповідні Постанови, з якими можна ознайомитися тут на сайті у розділі «Заслучненська ТВК» на вкладці - «Офіційні документи ТВК».