Постанова № 6 від 03.09.2020 "Про надання права першого та другого підпису від імені Заслучненської сільської територіальної виборчої комісії Хмельницького району Хмельницької області"

Дата: 03.09.2020 13:59

Фото без опису

перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2020 року

Заслучненська сільська територіальна виборча комісія

ПОСТАНОВА

с. Заслучне, пл. І.О.Масловського, 2

13год. 30 хв.

03 вересня2020р.                                                                                                № 6

Про надання права першого та другого підпису

від імені Заслучненської сільської територіальної

виборчої комісії Хмельницького району

Хмельницької області

Відповідно до пункту 8 частини другої статті 206 Виборчого кодексу України, правил про порядок відкриття розрахункових, поточних та бюджетних рахунків в установах банків, затверджених постановою НБУ від 31 грудня 1993 року № 117, Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затверджених Наказом Мінфіну від 22 червня 2012 року № 758, Хмельницька районна територіальна виборча комісія

постановляє:

1. Надати право першого підпису голові виборчої комісії Онищук Олександрі Олександрівні.
  2. Надати право другого підпису головному бухгалтеру який буде залучений до роботи у виборчій комісії на підставі цивільно-правового договору.
  3. Голові Заслучненської сільської територіальної виборчої комісії (обов’язково) та головному бухгалтеру комісії вказати в картці зі зразками підписів і відтиску печатки свої прізвища і зразки своїх підписів, а також відтиску печатки Заслучненської сільської територіальної виборчої комісії.
  4. Цю постанову опублікувати у спосіб визначений Заслучненською сільською територіальною виборчою комісією.

Заслучненської сільської виборчої комісії  ______________________   О.О.Онищук

(підпис)