З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020 07:42

Фото без описуДорогі земляки! Сьогодні минає 29 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.

Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за її державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній.

Цього дня ми усвідомлюємо всю повноту відповідальності за власну долю, за розвиток держави в цілому та майбутнє наступних поколінь.

Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь. Натхненні словами Великого Тараса та вчинками сподвижників національної ідеї, ми пройшли шлях українського державотворення.

Проте, боротьба за Незалежність України триває і сьогодні. Саме тому особлива  подяка - нашим Героям-захисникам, що сьогодні стоять на захисті рідної землі. Низький уклін – матерям та батькам, що виховали справжніх воїнів-патріотів. Шана і вічний спокій тим, хто віддав своє життя, захищаючи Українську землю від агресора.

Вірю: Ми здолаємо всі труднощі. Пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом, бо ми сильні духом, бо ми - українці!

З нагоди величного свята бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.

Любіть свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії, наснаги й впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна!

Зі святом вас, дорогі земляки!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Анатолій Розумний, сільський голова