Сесійний день…

Дата: 24.07.2020 19:40

Фото без описуСьогодні, 24 липня 2020 року відбулося засідання чергової сесії сільської ради.

На початку засідання депутатами було обговорено та затверджено порядок денний, до якого було включено 57 питань.

Серед основних питань порядку денного, депутатами було розглянуто та прийнято відповідні рішення стосовно наступного:

- прийнято з державної власності у комунальну власність громади чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 9,5572 га;

- затверджено Порядок надання матеріальної допомоги мешканцям громади;

- прийнято на безоплатній основі в комунальну власність громади дитячий майданчик, облаштований в с.Кошелівка за сприяння Олега Петельчука, за що йому щиро дякуємо;

- затверджено в новій редакції Статут КП "Аква" та інше.

У зв`язку з невиконанням запланованих показників по сільському бюджету Малоклітнянської сільської ради за перше півріччя 2020 року, депутати були змушені відповідно до вимог чинного законодавства скоротити доходи та, відповідно, і видатки цього бюджету на 117,4 тис.грн., внаслідок чого довелося скоротити призначення на виконання робіт по благоустрою населених пунктів на суму 70,17 тис.грн., а також на виконання робіт по утриманню вулиць на суму 47,23 тис.грн.

Крім того, депутатами було затверджено технічні документації із землеустрою на громадські пасовища в селах Кошелівка, Велика Клітна та Волиця Друга загальною площею 59,0 га, документацію по яких було виготовлено за сприяння ТОВ "СК Промінь", за що дякуємо керівництву господарства.

Також депутатами було розглянуто та прийнято рішення щодо виготовлення технічної документації на громадське пасовище в с.Писарівка площею 28,0 га, а також на розробку технічної документації по земельним ділянкам сільськогосподарського призначення щодо їх передачі в оренду на умовах конкурсу.

Окремим блоком депутатами було розглянуто та прийнято рішення щодо затвердження технічних документацій із землеустрою по земельним ділянкам під наявною житловою забудовою мешканців громади та їх присадибним ділянкам, а також по наданню відповідних дозволів на розробку такої документації.

Пленарне засідання чергової сесії пройшло у конструктивному руслі.

З усіма прийнятими на засіданні рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут, на сайті, в розділі «Офіційні документи».