Виконання бюджету за I півріччя 2020 року

Дата: 23.07.2020 18:16

Фото без описуСьогодні, 23 липня 2020 року, на засіданні виконавчого комітету ради було підведено підсумки виконання місцевих бюджетів громади за січень-червень 2020 року.

В якості інформування населення громади надаємо відповідну інформацію:

ДОВІДКА

про підсумки виконання місцевих бюджетів громади

за січень-червень 2020 року

Заслучненський сільський бюджет:

Доходи загального фонду сільського бюджету Заслучненської сільської ради в цілому за підсумками січня-червня 2020 року склали 437,15 тис.грн., що становить 114,0% або на 53,8 тис.грн. більше до запланованих показників (383,3 тис.грн.).

Разом з тим, не виконано заплановані показники по наступним статтям доходів бюджету:

• Рентна плата за користування надрами – 64,7% (недоотримано 1,55 тис.грн.)
  • Податок на нерухомість з юр.осіб – 4,3% (недоотримано 0,57 тис.грн.)
  • Орендна плата з юр.осіб – 91,5% (недоотримано 4,1 тис.грн.)
  • Єдиний податок з фіз.осіб та юр.осіб – 80,7% (недоотримано 26,89 тис.грн.

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів дошкільної освіти та культури в обсязі 414,8 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 853,6 тис.грн., що складає 75,9% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 354,9 тис.грн.
  • Дошкільна освіта – 263,6 тис.грн.
  • Культура – 104,2 тис.грн.
  • Бібліотека – 43,4 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство – 55,3 тис.грн.
  • Благоустрій – 8,9 тис.грн.
  • Пожежна охорона – 17,3 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Заслучненської сільської ради станом на 01 липняя 2020 року склав 49,19 тис.грн.

Глібківський сільський бюджет:

Доходи загального фонду сільського бюджету Глібківської сільської ради в цілому за підсумками січня-червня 2020 року склали 199,6 тис.грн., що становить 129,6% або на 45,6 тис.грн. більше до запланованих показників (154,0 тис.грн.).

• Акцизний податок – 64,1% (недоотримано 0,33 тис.грн.)
  • Єдиний податок з з сільгоспвиробників – 62,1% (недоотримано 40,75 тис.грн.)

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів культури в обсязі 64,0 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 278,63 тис.грн., що складає 46,4% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 152,3 тис.грн.
  • Культура – 34,9 тис.грн.
  • Бібліотека – 34,9 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство – 11,5 тис.грн.
  • Субвенція районному бюджету на ФАП – 40,6 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Глібківської сільської ради станом на 01 липня 2020 року склав 26,39 тис.грн.

Малоклітнянський сільський бюджет:

Доходи загального фонду сільського бюджету Малоклітнянської сільської ради в цілому за підсумками січня-червня 2020 року склали 603,2 тис.грн., що становить 93,5% або на 41,6 тис.грн. менше проти запланованих показників (644,8 тис.грн.).

Не виконано заплановані показники по наступним статтям доходів бюджету:

• Єдиний податок з сільгоспвиробників  79,0% (недоотримано 92,8 тис.грн.)

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів дошкільної освіти та культури в обсязі 552,88 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 1083,85 тис.грн., що складає 72,0% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 431,4 тис.грн.
  • Дошкільна освіта – 390,4 тис.грн.
  • Культура – 125,76 тис.грн.
  • Бібліотеки – 67,0 тис.грн.
  • Соціальний захист – 8,0 тис.грн.
  • Житловокомунальне господарство – 15,0 тис.грн.
  • Благоустрій – 36,2 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Малоклітнянської сільської ради станом на 01 липня 2020 року склав 73,7, тис.грн.

ДОВІДКОВО:

Станом на 23 липня 2020 року Заслучненська громада не має прямих відносин з державним бюджетом України.

Враховуючи це, усі передбачені чинним законодавством України податки, які повинні зараховуватися до місцевого бюджету об`єднаної громади, поки-що не надходять до бюджету громади (зокрема, це стосується 60,0% прибуткового податку з доходів фізичних осіб).

У зв`язку з обмеженим фінансовим ресурсом протягом січня-червня 2020 року капітальні видатки на розвиток інфраструктури населених пунктів громади не планувалися та не здійснювалися.