З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2020 09:25

Фото без описуШановна громадо!

Від щирого серця вітаю усіх нас з

Днем Конституції України!

Основний Закон, прийнятий Верховною Радою України 28 червня 1996 року, став не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Сьогодні усі ми і наша країна переживаємо нелегкі часи. Наше з вами право жити і працювати у вільній, незалежній та суверенній державі, гарантоване Конституцією, доводиться відстоювати. Тисячі найкращих синів та доньок України сьогодні відстоюють нашу з вами свободу та право жити на Сході України, за що ми їм усі безмежно вдячні.

Творення кращого життя - справа кожного з нас. Які б виклики не посилала нам доля, ми повинні вірити у свою державу і в себе. Тільки разом, спільно ми зможемо здолати труднощі, уникнути помилок, досягти поставленої мети. Кожен із нас має зробити посильний внесок в краще майбутнє нашої країни, ми усі відповідальні за те, якою вона буде.

Нехай вистачить у нас сили, впевненості, мужності й розуму на всі важливі справи.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Від щирого серця зичу міцного здоров'я, щастя, добробуту, бадьорості духу та впевненості у безхмарне майбутнє України.

Анатолій Розумний, сільський голова