Інформаційна довідка про виконання місцевих бюджетів громади за січень-березень 2020 року

Дата: 26.05.2020 13:27

Заслучне:

Доходи загального фонду сільського бюджету Заслучненської сільської ради в цілому за підсумками січня-березня 2020 року склали 207,156 тис.грн., що становить 86,75% або на 31,6 тис.грн. менше до запланованих показників (238,8 тис.грн.).

Недовиконання запланованих показників пов’язане з недоотриманням надходжень по наступним статтям:

• Рентна плата за користування надрами – 3,1 тис.грн.
  • Податок на нерухомість з юр.осіб – 1,0 тис.грн.
  • Орендна плата з фіз.осіб – 3,4 тис.грн.
  • Єдиний податок з фіз.осіб та юр.осіб – 46,5 тис.грн.

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів дошкільної освіти та культури в обсязі 214,5 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 450,8 тис.грн., що складає 72,4% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 192,8 тис.грн.
  • Дошкільна освіта - 152,1 тис.грн.
  • Культура - 55,1 тис.грн.
  • Бібліотека - 21,8 тис.грн.
  • Житлово-комунальне господарство – 18,4 тис.грн.
  • Благоустрій – 4,8 тис.грн.
  • Пожежна охорона – 5,8 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Заслучненської сільської ради станом на 01 квітня 2020 року склав 21,6 тис.грн.

Глібки:

Доходи загального фонду сільського бюджету Глібківської сільської ради в цілому за підсумками січня-березня 2020 року склали 119,2 тис.грн., що становить 158,1% або на 43,8 тис.грн. більше до запланованих показників (75,4 тис.грн.).

Недовиконано запланований показник по надходженню єдиного податку з сільгосптоваровиробників в обсязі 42,8 тис.грн.

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів культури в обсязі 33,1 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 128,3 тис.грн., що складає 35,1% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 70,9 тис.грн.
  • Культура – 17,6 тис.грн.
  • Бібліотека – 17,6 тис.грн.
  • Житлово-комунальне господарство – 5,8 тис.грн.
  • Субвенція районному бюджету на ФАП – 16,3 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Глібківської сільської ради станом на 01 квітня 2020 року склав 57,3 тис.грн.

Мала Клітна:

Доходи загального фонду сільського бюджету Малоклітнянської сільської ради в цілому за підсумками січня-березня 2020 року склали 411,0 тис.грн., що становить 128,8% або на 91,8 тис.грн. більше до запланованих показників (319,2 тис.грн.).

Недовиконано запланований показник по надходженню єдиного податку з юридичних осібі в обсязі 50,7 тис.грн.

У звітному періоді сільським бюджетом отримано субвенцію з районного бюджету на утримання закладів дошкільної освіти та культури в обсязі 285,8 тис.грн., що становить 100,0% до запланованих обсягів.

З сільського бюджету протягом звітного періоду профінансовано видатки на загальну суму 556,7 тис.грн., що складає 64,1% до затверджених призначень.

Видатки з сільського бюджету профінансовано на:

• Утримання органу місцевого самоврядування – 198,3 тис.грн.
  • Дошкільна освіта – 215,4 тис.грн.
  • Культура – 68,2 тис.грн.
  • Бібліотеки – 35,3 тис.грн.
  • Соціальний захист – 3,0 тис.грн.
  • Житлово-комунальне господарство – 15,0 тис.грн.
  • Благоустрій – 24,6 тис.грн.

Залишок коштів сільського бюджету Малоклітнянської сільської ради станом на 01 квітня 2020 року склав 55,0, тис.грн.